Opinie o Nas
Nowości
Drukarka etykiet Brother PT-P710BT
Drukarka etykiet Brother PT-P710BT
359,00 zł 291,87 zł
szt.
Drukarka etykiet Brother PT-P300BT
Drukarka etykiet Brother PT-P300BT
199,00 zł 161,79 zł
szt.
Certyfikat

Gwarancja

Informacje ogólne

Gwarancja na sprzedawane przez nas towary obowiązuje na podstawie dokumentu sprzedaży, który Państwo otrzymali. W razie stwierdzenia usterki należy przesłać zgłoszenie reklamacyjne, na adres: biuro@dj24.pl, tam również należy kierować dodatkowe pytania dot. gwarancji / reklamacji


Adres pod który należy odsyłać reklamacje:

F.W DJ-SERWIS ul. Załogi 27 42-208 Częstochowa

 

Warunki realizacji napraw gwarancyjnych

Na rozpatrzenie reklamacji i realizację gwarancji zgodnie z polskim prawem mamy 14 dni roboczych,. Jeśli naprawa wymaga dodatkowych wysyłek do serwisów zewnętrznych lub sprowadzenia części do serwisu czas ten może ulec przedłużeniu. O przedłużeniu okresu realizacji serwisu informujemy mailowo lub telefonicznie.

 

Gwarancje zewnętrzne

Jeśli produkt posiada zewnętrzną gwarancję producenta procedura serwisowa opisana powyżej nie ma zastosowania. Podstawową formą realizacji gwarancji jest wtedy serwis producenta sprzętu. W takich przypadkach do sprzętu jest załączona informacja o gwarancji oraz blankiet takiej gwarancji albo informacja o jej rejestracji przez stronę www. Gwarancję zewnętrzną zgłasza się bezpośrednio w serwisie producenta - za pomocą maila lub telefonicznie pod podanymi w warunkach gwarancji kontaktami. Transport w przypadku gwarancji zewnętrznej w obie strony pokrywa producent. W przypadku gwarancji zewnętrznej nasza firma jest jedynie pośrednikiem w komunikacji, gwarantem jest natomiast producent lub importer sprzętu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl